۱۳۹۵ فروردین ۱۷, سه‌شنبه

پوشاک

یکی از خوبی‌های اینجا اینه که بیشتر وقت‌ها تو جعبه پستی‌مون نامه یا آگهی‌های تبلیغاتی داریم. بین این آگهی‌ها که بیشتر مربوط به فروشگاه‌های زنجیره‌ای کوچیک و بزرگ هست می‌شه محصولات متنوعی رو با قیمت‌های خیلی مناسب پیدا کرد. مثلن دیروز طبق مطالب نوشته شده در آگهی یکی از همین فروشگاه‌های کوچیک رفتیم اونجا و دیدیم به‌به هم جنس‌ها مناسب هستند و هم قیمت‌ها عالی. اینجا اگه کسی بخواد خوب زندگی کنه بیشتر به لحاظ خورد و خوراک و پوشاک منظورم هست واقعن می‌تونه. شما می توانید با سه، چهار و پنج یورو هم تو مغازه‌های مختلف لباس‌های تمیز و خوشگل بخرید. بله شما می‌تونید لباس صدها یورویی هم بخرید ولی اگه وضع اقتصادی مناسبی نداشته باشید هم این امکان در خیلی از فروشگاه‌ها هست که بتونید با حداقل سه یورو یه تی‌شرت که هم جنس خوبی داره و هم زیباست بخرید و حالش رو ببرید.
یه فروشگاه بزرگ اینجا هست که قبلن یه کارخونه بزرگ بوده و حالا بازسازی شده و تبدیل به فروشگاه. تو این فروشگاه شما می‌تونید شلوارهای خوب با قیمت یه یورو هم پیدا کنید.چرا؟ چون مغازه‌هایی که در سطح شهر هستند لباس‌هایی رو که تک سایز شدن یا دیگه فصل‌شون گذشته و یا مثل قبل مد نیستن رو میدم به این فروشگاه تا براشون بفروشه. خیلی وقتا اگر کسی فرصت کنه و خوب بین لباس‌ها بگرده می‌تونه لباس‌هایی با قیمت دو سه یورو پیدا کنه که قیمت قبلی اون‌ها کمتر از بیست یورو و حتی بیشتر بوده. ضمن اینکه همه این لباس‌ها نو هستند و مدل تاناکورا نیستن.
دیروز ما رفتیم یه فروشگاه کوچیک آلمانی که تی‌شرت‌هاش رو با قیمت۲.۹۹ یورو و ۳.۹۹ یورو می‌فروخت. بعد اگر از هر کدوم دو تا می‌خریدی به ترتیب می شود ۵ و ۶ یورو.
البته تو آگهی اینجور زده بود ولی موقع حساب و کتاب همون قیمت روی کالا رو حساب کردن ولی انقد جنس لباس لطیف و رنگ‌ها دوست‌داشتنی بودن که اختلاف یه یورو و دو یورو اهمیتی نداشت. با این قیمت‌ها آدم می‌تونه تو فواصل کم لباس‌های متنوع با رنگ‌های مختلف بپوشه. حالشم شاید بهتر شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر